Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1

im. Marii Konopnickiej w Otwocku

Andrzejki 2017

30.11.2017 r. w naszej szkole zapanowała magiczna atmosfera andrzejkowego wieczoru.

Według dawnych wierzeń ta noc miała magiczną moc uchylania wrót przyszłości.

 

W andrzejkowych zabawach i przepowiedniach nasi uczniowie poznali swoją bliższą i nieco dalszą przyszłość. Przekuwano serduszka z imionami, wróżono za pomocą czarodziejskich cyfr, symboli i tajemniczych kolorowych kwiatów.

Nie zabrakło pięknych tańców  oraz konkursów zorganizowanych przy skocznej muzyce, przygotowanej przez naszych wspaniałych DJ-ów: Michała i Konrada. Podczas zabawy nasi uczniowie mogli skosztować słodkiego poczęstunku w andrzejkowej kawiarence.

Na koniec była duża niespodzianka dla wszystkich uczestników zabawy- wielki urodzinowy tort naszych uczniów: Marcina, Konrada i Karola. Andrzejki udały się wspaniale, uczniowie wrócili do domu w doskonałych humorach.

Gazetka Ośrodka

         

Szkoła uczestniczy wprojekcie
współfinansowanym
ze środków
Europejskiego Funduszu Społecznego.
W ramach projektu w 2004 roku otrzymaliśmy
wyposażenie pracowni multimedialnej
oraz pracowni komputerowej dla szkoły ponadgimnazjalnej.

Koło TPD

logo tpd4

 

Prace naszych uczniów