Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1

im. Marii Konopnickiej w Otwocku

CZASOWE ZAWIESZENIE ZAJĘĆ 26.03.2020-10.04.2020


Informujemy,  że  na podstawie Uchwały Zarządu Powiatu w Otwocku Nr CLXXXII/83/20 z dnia 25 marca 2020r., w okresie od 26 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. działalność Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Otwocku została czasowo zawieszona  w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Drodzy Rodzice,
Zgodnie z decyzją MEN z 20 marca 2020 r. od 25.03.2020 r. do 10 kwietnia 2020 r. odbywać się będzie nauczanie zdalne z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
Zadania i materiały  do pracy przekazywane będą przez nauczycieli i specjalistów zgodnie z ustalonym i zapisanym w dzienniku  zajęć tygodniowym  planem lekcji i zajęć. Sposób komunikacji z Państwem i Państwa dziećmi będzie odbywał się w oparciu o dostępność odpowiednich środków komunikacji elektronicznej, zapewniającej wymianę informacji. Bardzo prosimy Państwa o współpracę i zwrócenie uwagi na zasady bezpiecznego korzystania przez Wasze dzieci z urządzeń wykorzystywanych w komunikacji elektronicznej i Internetu.
Drodzy Państwo! Dziękujemy Wam za dotychczasową współpracę, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, życzymy zdrowia i powodzenia.
Rodziców dzieci korzystających z  zajęć wczesnego wspomagania rozwoju prosimy o uaktualnienie danych kontaktowych: e-mail, aktualny telefon.
Informacje prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms na numer 603 781 067

                                                                                                     Dyrektor Ośrodka

Dziennik elektroniczny

Office 365

Gazetka Ośrodka

         

Szkoła uczestniczy wprojekcie
współfinansowanym
ze środków
Europejskiego Funduszu Społecznego.
W ramach projektu w 2004 roku otrzymaliśmy
wyposażenie pracowni multimedialnej
oraz pracowni komputerowej dla szkoły ponadgimnazjalnej.

Koło TPD

logo tpd4

 

Prace naszych uczniów