Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1

im. Marii Konopnickiej w Otwocku

NAUCZYCIELE PRACUJĄCY W SOSW NR 1 W OTWOCKU W ROKU SZKOLNYM 2018/2019:

 

Dyrektor Ośrodka - Eliza Trzcińska-Przybysz

Wicedyrektor Ośrodka -Beata Rydel

Kierownik Wychowania - Małgorzata Rokicka

 

Nauczyciele w porządku alfabetycznym:

Balbierz Małgorzata

Baran Izabela

Bartman Małgorzata

Basek Artur

Bąk-Wojnicz Anna

Bielecki Maciej

Bieńkowska Katarzyna

Broda Jolanta

Bukat Katarzyna

Chryk Maria

Cieślak Bogusława

Ciosek-Pawlik Marzena

Cygan Elżbieta

Czerniecka Agnieszka

Czerniecki Robert

Ćmoch Justyna

Demendecka Dorota

Demiańczuk Renata

Domańska Małgorzata

Dunin-Żuchowska Joanna

Frelik Karolina

Gajewska Agnieszka

Gręzak Przemysław

Gzowska Grażyna

Herman Lilianna

Janiszewska Anna

Jobda Justyna

Kalbarczyk Jolanta

Kałowska Elżbieta

Kamińska Magdalena

Kędziora Stanisława

Koseska Marzena

Kozioł magdalena

Kozłowska Agnieszka

Krępska Grażyna

Kurowska Urszula

Łysik Elżbieta

 Maliszewska Maria

Marciniak Monika

Memović Marzena

Miąsek Agnieszka

Mówiński Jarosław

Ostrowska Dorota

Perzanowska Monika

Piotrowska Monika

Płazak Joanna

Popińska Hanna

Prus Dariusz

Psonka Urszula

Puchalska Iwona

Rataj Agata

Rębkowska Katarzyna

Rokicka Małgorzata

Rydel Beata

Rżewska Anna

Salwa Ewa

Saramak Szymon

Skolimowska Barbara

Skolmowska Hanna

Solińska Magdalena

Sowińska-Zadrożna Hanna

Stanisławczyk Renata

Starosz Justyna

Suchodolska Iwona

Szostak Marta

Świerczewski Wiesław

Tereszkiewicz Ewa

Trzaskowska Magdalena

Trzcińska-Przybysz Eliza

Tyburska Teresa

Ukleja Marzena

Warowna Halina

Wawrzyniak Krzysztof

Wieczorek Elżbieta

Włodarczyk Beata

Wojda-Wołek Małgorzata

Wojtasik Ewa

Wójcicki Bartłomiej

Wyrwas Iwona

Wyrwas Konrad

Zagórna Katarzyna

Zawalich Barbara

Zielińska Anna

Zygadło Joanna

 

 

 

 

Nauczyciele prowadzący zajęcia rewalidacji indywidualnej:

 

Terapia pedagogiczna:

Marzena Memović

Dorota Ostrowska

 

Terapia psychologiczna:

Katarzyna Bieńkowska

Ewa Tereszkiewicz

 

Logopedia:

Beata Włodarczyk

Grażyna Krępska

Marta Szostak

Anna Rżewska

 

Logorytmika:

Anna Rżewska

Marta Szostak

 

Gimnastyka korekcyjna i usprawnianie ruchowe:

Agnieszka Kozłowska

Krzysztof Wawrzyniak

Iwona Puchalska

Małgorzata Domańska

Artur Basek

Robert Czerniecki

Hanna Popińska

Ewa Salwa

 

Muzykoterapia:

Magdalena Solińska

Joanna Zygadło

 

Terapia metodą integracji sensorycznej:

Krzysztof Wawrzyniak

Jolanta Kalbarczyk

Marzena Ciosek-Pawlik

Agnieszka Gajewska

 

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka:

Krzysztof Wawrzyniak

Jolanta Kalbarczyk

Marzena Ciosek-Pawlik

Anna Bąk-Wojnicz

Agnieszka Gajewska

Marta Szostak

Magdalena Solińska

Agnieszka Kozłowska

Beata Włodarczyk

Anna Rżewska

Urszula Kurowska

Ewa Wojtasik

Anna Janiszewska

Beata Włodarczyk

Grazyna Krępska

 

Alternatywne metody komunikacji:

Anna Bąk-Wojnicz

Anna Rżewska

Justyna Ćmoch

Katarzyna Bukat

Urszula Kurowska

Beata Włodarczyk