Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1

im. Marii Konopnickiej w Otwocku

VI Integracyjny Bieg 24 - Godzinny

 W piątek, 20 maja rozpocznie się szósta edycja Integracyjnego Biegu 24-godzinnego w Otwocku. Początek o godzinie 17:00, a finał w sobotę oczywiście o tej samej porze. Bieg odbędzie się na 400-metrowej bieżni OKS-u. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy zgłosić się do biura zawodów przed startem. Ci, którzy pokonają dystans co najmniej 10 kółek, czyli 4000 metrów, otrzymają pamiątkowy medal. Jeden z uczestników pokona wyznaczoną odległość żonglując jednocześnie piłką!

 

VI Integracyjny Bieg 24-godzinny łączy się z przypadającą w tym roku 50. rocznicą powstania Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Otwocku. Sportowe wydarzenie odbędzie się na Stadionie przy ul. Sportowej 1. Rozpocznie się w piątek, 20 maja o 17:00, a zakończy dokładnie dobę później. Biegiem lub marszem – w zależności od uczestnika – należy pokonać odległość 400 metrów, czyli tyle, ile ma cała bieżnia. Następnie przekazuje się pałeczkę kolejnej osobie, a samemu trzeba udać się do biura zawodów i poinformować, ile kółek się w sumie pokonało. Na trasie biegu może pojawić się każdy – bez względu na wiek. Zgłoszenia dokonywane są w biurze zawodów. Opłata startowa dla dorosłych wynosi 10 zł, dzieci i osoby z niepełnosprawnościami startują bezpłatnie.

Każdy, kto przebiegnie co najmniej 4000 metrów, czyli 10 okrążeń, otrzyma pamiątkowy medal. Ponadto na zakończenie imprezy odbędzie się losowanie nagród specjalnych i upominków wśród uczestników.


Dodatkową atrakcją tej edycji jest start jednego z zawodników, który w sposób nietypowy zamierza pokonać dystans 4 km. Marek Jaworski z grupy Freestylers Otwock, który na co dzień trenuje freestyle football, chce zrobić to jednocześnie żonglując piłką! Czy uda mu się to wyzwanie? Warto przyjść i sprawdzić.


Wydarzenie jest organizowane przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Uczniowski Klub Sportowy UKS „Sportowa Majowa” we współpracy z otwockim Miejskim Ośrodkiem Kultury, Turystyki i Sportu. Szczegóły także na Facebooku.

Dziennik elektroniczny

Office 365

Gazetka Ośrodka

         

Szkoła uczestniczy wprojekcie
współfinansowanym
ze środków
Europejskiego Funduszu Społecznego.
W ramach projektu w 2004 roku otrzymaliśmy
wyposażenie pracowni multimedialnej
oraz pracowni komputerowej dla szkoły ponadgimnazjalnej.

Koło TPD

logo tpd4

 

Prace naszych uczniów